Co znamená ŠKODA Plus?

Na pobočce v Oldřichovicích prodáváme ojeté vozy v rámci programu ŠKODA Plus. Všechny vozy označené tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu, nebo špatného technického stavu. Vozy z programu ŠKODA Plus vám nabízíme s celou řadou zákaznických výhod a kvalitním servisním zázemím.

Pro ještě příjemnější a jednodušší rozhodování, vám budou naši proškolení prodejci vždy nápomocní s celým procesem prodeje, včetně vyřízení veškerého papírování a dalších formalit. Také vám vždy nabídneme dostatečně dlouhou testovací jízdu, stejně jako výkup vašeho stávajícího vozu za výhodných podmínek a nejlepší možnou formu financování a pojištění. To vše zajistíme v příjemném prostředí naší pobočky KARIREAL v Oldřichovicích.

Výhodně vykoupíme váš ojetý vůz

Ojeté vozy ŠKODA Plus skladem

Se ŠKODA Plus také získáte

Bonus při výkupu stávajícího vozu

Nejlepší nabídka pojištění a financování

Zkušební jízda

 Kontrola kapalin

Technické zázemí ŠKODA

Certifikovaní prodejci ŠKODA AUTO

Roční vozy

Velmi mladé ojeté vozy v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu.

- Stáří maximálně 18 měsíců/30 000 km
- Garance najetých kilometrů, servisní historie a technického stavu
- Značková záruka výrobce na 5 let

Vyzkoušené vozy

Kategorie Vyzkoušených ojetých vozů zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňuje zároveň přísná kvalitativní kritéria. Vozy mají jasný původ a historii doloženou certifikátem. ŠKODA Plus má prodlouženou záruku pro váš nový vůz – ta vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu.

- Stáří vozu 2–5 let
- Garance najetých kilometrů, servisní historie a technického stavu
- Možnost dokoupení ŠKODA Plus prodloužené záruky

Ojeté vozy

V programu ŠKODA Plus naleznete také vozy starší pěti let. Přestože nejsou označeny programem a zaštítěny ŠKODA Plus, při jejich koupi od nás získáte:

- Stáří vozů 5 let a více
- Platnost STK minimálně 6 měsíců
- Vozy připravené autorizovaným partnerem ŠKODA

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT