VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

ÚČETNÍ

Náplň práce:
- kompletní zpracování mezd, mzdová agenda
- podvojné účetnictví

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického zaměření
- odbornou praxi min. 2roky
- znalost podvojného účetnictví, mzdového účetnictví
- znalost MS Office
- znalost účetního programu POHODA výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, zodpovědnost a loajalitu
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení a benefity
- možnost dalšího vzdělávání

Svůj životopis prosím zašlete na adresu prace@karireal.cz.

TECHNIK MĚŘENÍ EMISÍ

- emisní prohlídky vozidel

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel
- odbornou praxi ve výrobě nebo opravě vozidel nejméně v rozsahu 3 let
- řidičský průkaz skupiny B+E, A

Nabízíme:

AUTOMECHANIK

Pracovní náplň:
- diagnostika vozidel
- opravy, servisní prohlídky a údržba vozidel

Co požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik
- dobré technické znalosti
- řidičský průkaz. sk. B
- zručnost, zodpovědnost a loajalitu

Co nabízíme:

Svůj životopis  prosím zašlete na adresu prace@karireal.cz.