RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL

RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL

Ruční mytí auta je tou nejúčinnější a nejšetrnější cestou, jak dosáhnout skvělých výsledků. Základ naší práce tvoří spojení více faktorů v zájmu důkladného a šetrného vyčištění vozidla. Zkušený personál, kvalitní technické zázemí a značková kosmetika. Rádi se postaráme o váš soukromý či firemní automobilový park za přijatelné ceny. Navíc každý zákazník, který u nás servisuje svá vozidla a jehož vozový park čítá více než tři vozy, má automaticky mytí vozidel s 10% slevou.

Nabízíme tyto varianty čištění:

ZÁKLADNÍ MYTÍ - cena 315 Kč

Ruční mytí povrchu vozidla, disků a podběhů kol s použitím čisticích prostředků, vyčištění skel a světlometů.

ZÁKLADNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ - cena 520 Kč

Ruční mytí povrchu vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří s použitím čisticích prostředků, vysušení, vyčištění skel a světlometů, základní vyčištění interiéru a zavazadlového prostoru od běžných nečistot včetně vyluxování, mytí koberečků.

KOMPLEXNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ - cena 780 Kč

Ruční mytí povrchu vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří s použitím speciálních čisticích a konzervačních prostředků, odstranění zaschlého hmyzu, vysušení, vyčištění skel a světlometů, důkladné vyčištění interiéru a zavazadlového prostoru od běžných nečistot včetně vyluxování, mytí koberečků, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a ošetření vnitřních plastových a pryžových dílů vozidla.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU MOKROU CESTOU - cena je závislá na rozsahu práce a velikosti vozidla

Mytí interiéru vozidla mokrou cestou – tepováním; nutno domluvit telefonicky předem, vozidlo zůstává v naší péči po dobu 24 hodin z důvodu důkladného vysušení – podrobný ceník.

 

Otevírací doba

PO - PÁ 7:00 - 16:00 hod.

 

Objednat vůz na ruční mytí

Beata Byrtusová

+420 558 996 114

beata.byrtsuova@karireal.cz